Kurtoğlu Yapı - Albert Genau

2000 yılında kurulan Kurtoğlu Yapı kurulduğu günden günümüze geçen sürede birçok profesyonel işin altına imzasını atmıştır. Yaptığı işlerle kısa zamanda müşterilerinin güvenini kazanan Kurtoğlu Yapı, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Albert Genau bölge bayiliği ile gücüne güç katan, Kalite - maliyet - zaman politikasını kusursuz uygulayan Kurtoğlu Yapı, taahhüt ettiği her işi optimum maliyet ve zamanda, maksimum kalitede teslim eder. Teslim edilen her proje Kurtoğlu Yapı garantisi altındadır, teslim sonrası destek anlayışı firmayı sektörde ileri adımda tutar.

Yapılarınızda ihtiyaçlara uygun, yaşamınıza kalitenize destekte bulunan konforlu projeler gerçekleştiriyoruz.

Kişiye özel işler yaparak hayal ettiğiniz herşeyi size sunuyoruz. Kurtoğlu Yapı Albert Genau markasın ile birlikte hep bir adım önde. Pencere sistemleri, kapı sistemleri, kış bahçesi, panjur ve kepenk sistemleri Albert Genau kalitesi ile tarafımızca projelerenizde uygulanır, hizmetlerimiz istanbul Ümraniye Üsküdar ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye'ye sunulur. Kurtoğlu Yapı ve Albert Genau iş birliği ile yapılarınıza konfor ve değer katıyoruz.

Kalite

Kurtoğlu Yapı - Rehau yapılan her projede hem malzeme hem işçilik konusunda kaliteyi en üst düzeyde tutar ve yapım aşamasında detaylara önem vererek kusursuz sonuca odaklanır.

Güven

Müşterilerimizin güveni bizim için en önemli kuraldır, proje başlangıcı ve çalışma boyunca şeffaf ve güvene dayalı iş politakamız hem müşterilerimizin hem bizim için sağlıklı bir proje süreci oluşturur.

Başarı

Referanslarımız başarımızın kanıtıdır. İşlerimizin başarısı müşterilerimizin geri dönüşleri ile sabittir. Yaptığımız her işe kendi işimiz gibi sahip çıkarak önemseriz ve başarımız kaçınılmaz olur.

Bize Ulaşın ! 0216 553 53 30

İLETİŞİM